ozdoba
Je lépe měnit to, co dnes ještě funguje,
než provádět změny ve chvíli, kdy už nefunguje nic!
ozdoba


Libor Malach
+420 605 267 629

Provozovna:
Svitavská 500
Blansko
678 01

provozovna na mapě

OLEJ POD KONTROLOU

Kompletní služby o olej a maziva

Hlavní cíl = efektivně využívat olej a maziva

Na začátku jsme věřili, že odstraněním nečistot z oleje ušetříme zákazníkům náklady na olej. A že tak bude možné ve strojích používat olej bez výměny. Léta praktických provozních zkušeností nás přsvědčila, že na životnost oleje má vliv spousta jiných věcí. Mnohdy jsou mnohem důležitějších než nečistoty.

Dříve jsme se snažili chránit olej a svou činností šetřit náklady na olej. Dnes víme, že nejvíce náklady zákazníkům ušetříme, když chráníme především jejich stroj.

Olej proto kontrolujeme jak z hlediska jeho kontaminace (nečistoty, voda), tak i z hlediska jeho fyzikálně chemických vlastností (laboratorní rozbory). Vysvětlujeme zákazníkům, že olej je krev jejich stroje. Kontrola a výměna oleje totiž stojí pouhý zlomek toho, co stojí jejich firmu nefunkčnost a oprava stroje, který podcenil správné mazání. Náklady, se totiž počítají v konečném důsledku. A hledání či odstraňování závad vzniklých vinou zdegradovaného nebo kontaminovaného oleje rozhodně k patří k těm dražším cestám. Jde nám o co nejekonomičtější využití oleje ve stroji.

Jsme hluboce presvědčení, že jste si koupili stroj, aby Vám vydělával peníze a s tím Vám rádi pomůžeme.

 

Hlavní oblasti činnosti

Zákazníkům, kterým provádíme kontroly olejů též oleje dodáváme. Mají tak o starost méně. O oleje a maziva se nemusí starat, hlídáme všechny termíny kontrol a navrhujeme výměny za ně. Jediné co jim zůstane na starost je v případě nutnosti do stroje olej doplnit.Libor Malach   +420 605 267 629

Provozovna: Svitavská 500, Blansko, 678 01, Jihomoravský kraj
Tel.: +420 516 411 098

Internetové služby zajišťuje Ing. Radek Souček